Mazda 2 та Nissan Micra мексиканського виробництва показали низькі результати на краш-тестах

0
0

Країни Латинської Америки залишаються цікавим ринком для більшості автовиробників, але відсутність жорстких норм безпеки при виробництві машин в цьому регіоні є серйозною проблемою для водіїв та пасажирів авто в разі аварій.

Mazda 2 та Nissan Micra мексиканського виробництва показали низькі результати на краш-тестах
Nissan Micra
Nissan UK


Так, нещодавно було проведено нові краш-тести за методикою Latin NCAP двох популярних моделей — Nissan Micra та Mazda 2, які виробляються на заводах в Мексиці.


Три роки тому Micra вже перевірено на безпеку, і за старою методикою отримала три зірки. Зараз, з новими оцінками, результат виявився набагато гірше — всього одна зірка.


Бічний удар показав, що дана модель не здатна якісно захистити власників, так як в ній відсутні бічні подушки та шторки безпеки. Також були зняті бали за відсутність в базовій комплектації датчиків ременів безпеки та кріплень Isofix.

Трохи краще результати показала Mazda 2 – дві зірки. При фронтальному ударі водій може отримати невеликі пошкодження, тоді як пасажир взагалі має шанси вийти з аварії навіть без царапаин. Але при бічному ударі можливі травми грудної клітини, плюс були зняті бали за відсутність бічних подушок та шторок безпеки. Також була знижена оцінка через відсутність системи стабілізації в базовій версії авто, і ще через невідповідність стандартам датчиків ременів безпеки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven − six =