Автовиробник BMW побудує новий суперкар потужністю 700 кінських сил до 2023 року

0
1

У компанії BMW є безліч високопродуктивних авто з легендарним позначкою «М», але в портфоліо німецького автогіганта не вистачає цього суперкара. Судячи з усього, BMW вирішила додати відсутню ланку.

Автовиробник BMW побудує новий суперкар потужністю 700 кінських сил до 2023 року
BMW 2002 Hommage Turbomeister Concept


Повідомляється, що в компанії BMW працюють над флагманською моделлю BMW M Performance, яка буде стояти вище над майбутньою BMW M8 Coupe, і повинна стати непрямою заміною поточного гібридному BMW i8.


В результаті виробництво BMW i8 з його 3-циліндровим 1,5-літровим гібридним силовим агрегатом буде припинено, піде з конвеєра і цей двигун, а на його місце має прийти більш значний двигун внутрішнього згоряння, причому не виключено, він буде з 6 циліндрами.


Новий бензиновий двигун в парі з двома електродвигунами складуть гібридну силову установку, яка зможе видавати сумарну потужність більш ніж в 700 кінських сил.

Втім, найближчим часом чекати суперкар від BMW не варто. Повідомляється, що модель вийде на ринок лише до 2023 року, до того часу М-лінійка BMW збільшиться за рахунок нових BMW X3 M та BMW X4 M, BMW M8 Coupe, BMW Gran Coupe та BMW Convertible, а також BMW М2 CS.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + thirteen =