Електромобіль Tesla Model 3 встановив історичний рекорд продажів у грудні

0
2

Продажі електромобіля Tesla Model 3 злетіли до нових висот, причому настільки високо, що ніколи раніше жоден заряджаючийся електричний автомобіль не продавався в таких об’ємах за один місяць.

Електромобіль Tesla Model 3 встановив історичний рекорд продажів у грудні
Tesla Model 3


У грудні продажі самої дешевої і масової моделі Tesla у Сполучених Штатах досягли показника в 25 250 автомобілів — це новий рекорд не тільки для компанії Tesla, але і для всіх інших компаній, які виробляють електричні авто, і цей результат не включає продажу в Канаді та в світі.


Якщо ж оцінювати зростання продажів Model 3 за рік, тут і зовсім відзначений чи не найвищий ріст серед усіх великих автовиробників. У грудні 2017 році компанія Tesla реалізувала в Сполучених Штатах 1060 одиниць Model 3, що в 25 разів менше, ніж у грудні 2018 року.


Підсумкові показники продажів Tesla Model 3 за дванадцять місяців склали близько 140 тис. автомобілів, що значно вище, ніж у всіх заряджаючихся електромобілів, проданих у Сполучених Штатах з 2015 року. Приміром, раніше найбільший об’єм продажу за рік в 2014 році був у Nissan Leaf – трохи більше 30 тисяч одиниць, тоді як Model 3 практично досягла такого показника за один місяць.

Відзначимо, що в загальній складності компанія Tesla продала понад 190 тисяч автомобілів Tesla Model 3, Tesla Model X та Tesla Model S у 2018 році, захопивши більше половини ринку електричних авто у Сполучених Штатах, а також дві третини доходів у цьому сегменті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + twenty =