Genesis, KIA та Hyundai планують побудувати 13 нових та оновлених моделей у 2019 році

0
1

У 2017-му році на автошоу в Нью-Йорку компанія Genesis представила концепт кросовера Genesis GV80, і, судячи з усього, серійна модель буде представлена вже в цьому році.

Genesis, KIA та Hyundai планують побудувати 13 нових та оновлених моделей у 2019 році
Genesis GV80 Concept


У новорічному зверненні до співробітників керівництво компанії Hyundai повідомило про те, що в 2019 році три споріднені марки Genesis, KIA та Hyundai випустять 13 нових або оновлених моделей. Серед них — абсолютно нова Hyundai Sonata та преміальний позашляховик Genesis.


Крім цього, компанія Hyundai вже до 2021-го року планує запустити в Південній Кореї програму автономно пілотованого таксі, і хоча інформація про цю послугу поки що обмежена, компанія, заради її розвитку розширить партнерські відносини з провідними компаніями в цій галузі.

Genesis, KIA та Hyundai планують побудувати 13 нових та оновлених моделей у 2019 році
Hyundai Sonata

Що стосується середньорозмірного кросовера, то екстер’єр концепту виділяється квадратними гратами радіатора, що нагадує аналогічні грати в Bentley, а також тонкими передніми фарами, кожна з яких складається з двох розділених смужок.


Ймовірно, модель розроблена на тій же платформі, що і наступне покоління Genesis G80, а під капотом у нового авто можуть розміститися 3,3-літровий двигун V6 з двома турбінами, який видає 365 к. с. та 5-літровий двигун V8 на 420 к. с.


Про Hyundai Sonata відомо набагато менше, але судячи з усього, її можливий прототип був помічений влітку 2018 року на тестах в Нюрбургринзі. Він узяв деякі елементи дизайну концепту Le Fil Rouge і виглядає більш стильно, ніж поточне покоління моделі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen + 6 =