Компанія Lexus готує новий потужний двигун для майбутнього Lexus IS F

0
2

Незважаючи на всі зусилля автовиробник Lexus IS F не зміг зарекомендувати себе в якості серйозної альтернативи для Mercedes-C63 AMG та BMW M3.

Компанія Lexus готує новий потужний двигун для майбутнього Lexus IS F
Lexus IS F


Тим не менш, японський виробник автомобіля люкс-класу не втратив надію струснути ринок спортивних седанів, і планує створити новий F-варіант наступного покоління моделі Lexus IS.


Повідомляється, що Lexus IS наступного покоління буде заснований на модульній платформі TNGA від компанії Toyota, і буде набагато більше поточної моделі. Автомобілі отримають різні силові агрегати, включаючи 2,4-літровий турбований 4-циліндровий двигун на 318 к. с. та 2,5-літровий 4-циліндровий гібридний двигун на 183 к. с.


Що стосується топ-версії Lexus IS F, то тут було вирішено відмовитись від 5-літрового атмосферного двигуна V8 на користь 3,5-літрового двигуна V6 з двома турбінами, який видає близько 420 кінських сил і працює в парі з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач замість коробки з подвійним зчепленням. Ця потужність вже порівнянна з BMW M3, але все ж таки нижче, ніж у Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio та Mercedes C63 AMG.

Якщо чутки виявляться точними, прем’єра нового Lexus IS має відбутися у другій половині 2020-го року, а її вихід на ринок запланований на 2021-й. Що стосується Lexus IS F, його вихід планується на 2022-ий рік.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 5 =