Компанія Volkswagen створила мобільні Power Bank для електромобілів

0
0

Автовиробник Volkswagen взяв ідею з Power Bank, яка широко використовується для зарядки мобільних телефонів, і адаптувала її для використання в електромобілях, що має стати важливим кроком перед запуском цілого сімейства електричних авто марки Volkswagen.

Volkswagen создал мобильные Power Bank для электромобилей
VW Power Bank


Мобільна зарядна станція має потужність до 360 кВт, що дозволяє їй в автономному режимі зарядити 15 автомобілів. При цьому на одній станції можна заряджати до чотирьох автомобілів одночасно — два з постійним струмом і два з разьемами змінного струму. Коли вона в підсумку розрядиться, її можна замінити на нову, повністю заряджену.


Втім, вона також може бути підключена до стаціонарного джерела живлення, який дозволяє заряджати її до 30 Квт через змінний струм, так що при такому використанні автовиробникові не потрібно буде замінювати станцію після того, як вона розрядитися. Крім того, станція може заряджатися від сонячної чи вітрової енергії.


Перші мобільні станції швидкої зарядки компанія Volkswagen встановить в першій половині 2019 року у Вольфсбурзі, а через рік вони будуть впроваджені в інших містах. Для більш зручного пошуку їх розташування можна буде визначити за допомогою інтернету або мобільних додатків на телефоні. Компанія повідомляє, що з 2020 року почнеться масове виробництво таких станцій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 4 =