Компанії KIA та Hyundai розробили бездротову зарядку для електромобілів

0
0

Південнокорейські автовиробники Kia та Hyundai прагнуть у майбутньому полегшити життя користувачам електромобілів, розробивши бездротову систему зарядки електричних авто у поєднанні з автоматизованою системою паркування автомобілів (AVPS).

Компанії KIA та Hyundai розробили бездротову зарядку для електромобілів
Нові технології Hyundai


Спеціальні технології показані в анімаційному відео з використанням приголомшливого концепту Le Fil Rouge від компанії Hyundai. Причиною об’єднання двох технологій є той факт, що місця для паркування та зарядки скоро будуть переповнені, враховуючи значне зростання продажів електромобілів, що спостерігається в останні роки.


Головна перевага системи — автономне направлення транспортних засобів на вільну бездротову зарядну станцію, а потім також автономне переміщення повністю заряджених автомобілів від зарядних станцій, що дозволяє автоматизувати та прискорити процес зарядки для інших очікуючих автомобілів.


Потім власник викликає автомобіль за допомогою додатка для смартфона, і він автоматично повертається до водія. Це стало можливим завдяки постійному зв’язку між електромобілем, паркуванням, системою зарядки та водієм в режимі реального часу.


[HMG TV] The electric vehicle wireless charging system & automated valet parking system


Компанії Kia та Hyundai планують запустити цю технологію приблизно до 2025 року, коли автомобілі з системами автономного керування 4-го рівня стануть звичайним явищем. Крім того, такі авто почнуть продавати в деяких «розумних містах» з 2021 року, а до 2030-го будуть запущені повністю автономні автомобілі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × four =