Продажі автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння досягли свого піку

0
1

Багато великих автовиробників вже використовують електрифікацію як спосіб підвищення ефективності своїх автомобілів, але судячи з усього, час двигуна внутрішнього згоряння підходить до кінця.

Продажі автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння досягли свого піку
Двигуни внутрішнього згоряння втрачають популярність


На думку експертів, опитаних Financial Times, двигун внутрішнього згоряння буде продовжувати відігравати головну роль у галузі протягом наступних, принаймні, двох десятиліть, але швидше за все, пік ДВС пішов у минуле.


По всій видимості, 2018-й рік стане піковим з продажу автомобілів з ДВС в історії, а це значить, що в майбутньому продажі таких транспортних засобів будуть тільки знижуватися.


Незважаючи на те, що станом на січень 2018 року кульмінації планувалося досягти до 2022 року, серйозні корективи в прогнози внесло падіння продажів у Європі, Сполучених Штатах та Китаї. І хоча в 2019 році глобальні продажі автомобілів не повинні скоротитися, очікується, що частка електромобілів зросте в 4 рази і складе 1,6% від загальної кількості.

У підсумку, за словами фахівців, навіть якщо загальний об’єм продажів збільшиться протягом наступних 12 місяців, обсяги реалізації автомобілів з ДВС, швидше за все, будуть падати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen − nine =